IT cooling

IT cooling

Rozwiązania systemowe do chłodzenia pomieszczeń technicznych.

Nowoczesne pomieszczenia komputerowe i techniczne, serwerownie i centra obliczeniowe odznaczają się rosnącą intensywnością wymiany danych i mocą obliczeniową. Ograniczona podaż przestrzeni skutkuje równocześnie zwiększaniem się gęstości mocy. Przekłada się to na wysokie obciążenia cieplne w przeliczeniu na jednostkę powierzchni, które musi być odprowadzane za pomocą specjalnych systemów klimatyzacji.

IT RAC System
(MSY-TP / MUY-TP)

Urządzenia te zostały specjalnie zaprojektowane z myślą o efektywnym chłodzeniu małych serwerowni oraz pomieszczeń technicznych. Charakteryzują się one wysoką mocą jawną (do 95%) i klasą efektywności energetycznej do A+++. Gwarantowany zakres zastosowania w trybie chłodzenia aż do -25°C sprawia, że są one niezawodne nawet w trudniejszych warunkach.

Urządzenie ścienne
(PKA-M)

Wydajne klimatyzatory, doskonale nadające się do integracji w wymagających środowiskach, wyróżniają się nie tylko efektywnością, ale także wysokim poziomem bezpieczeństwa i niskim zużyciem energii. Dzięki tym cechom, są idealnym wyborem, zwłaszcza w kontekście zastosowań komercyjnych.

Urządzenia podstropowe
(PCA-M)

Większa moc jawna jest osiągana dzięki zastosowaniu kombinacji jednostek zewnętrznych z większymi jednostkami wewnętrznymi. Urządzenie podstropowe PCA-M/PCA-RP to jednostka, która doskonale sprawdza się w pomieszczeniach technicznych oraz serwerowniach. W specjalnych konfiguracjach przeznaczonych do pomieszczeń technicznych możliwe jest osiągnięcie nawet 100% mocy jawnej.

Szafy klimatyzacyjne
(s-MEXT-G00)

Seria urządzeń s-MEXT-G00 została specjalnie zaprojektowana z myślą o klimatyzowaniu małych i średnich pomieszczeń technicznych oraz serwerowni. Szafy klimatyzacyjne są podłączane do jednego lub dwóch urządzeń zewnętrznych Mr. Slim. Oprócz trybu chłodzenia, dostępne są także opcje ogrzewania, nawilżania i odwilżania, aby sprostać różnorodnym wymaganiom dotyczącym klimatu w pomieszczeniu.