Oczyszczacze powietrza

Oczyszczacze powietrza

Oczyszczacze powietrza Mitsubishi Electric sprawdzają się równie dobrze w domach prywatnych, jak i gabinetach lekarskich, restauracjach i salach szkolnych — wszędzie tam, gdzie ludzie spotykają się w zamkniętych pomieszczeniach. Dzięki niezawodnemu oczyszczaniu powietrza tworzą przyjemną atmosferę, w której można swobodnie oddychać.

MA-E85R-E

Oczyszczacz powietrza MA-E85R-E idealnie nadaje się do stosowania w domach, mieszkaniach oraz niewielkich obiektach użyteczności publicznej i pomieszczeniach komercyjnych (do 60 m2). Funkcja Smart Search umożliwia kontrolowane kierowanie strumienia powietrza do stref pomieszczenia, w których stopień zanieczyszczenia jest największy. Zintegrowana funkcja samooczyszczania gwarantuje długą pracę bez przerw na konserwację. Przedni panel wykonano ze stali.

MA-E100R-E

Oczyszczacz powietrza MA-E100R-E przeznaczony jest do pomieszczeń o powierzchni do 73 m2. Zapewni niezawodne oczyszczanie powietrza w domach i mieszkaniach, ale także w gabinetach lekarskich., restauracjach, placówkach szkolnych i innych obiektach użyteczności publicznej. Urządzenie wyposażone jest w czujnik 3D i-see, który wykrywa obecność oraz położenie osób w pomieszczeniu, odpowiednio dostosowując kierunek nawiewu.