Seria M

Seria M

Rozwiązania klimatyzacyjne dla domów i mieszkań oraz małych i średnich lokali biurowych i handlowych.

Produkty Serii M firmy Mitsubishi Electric są w stanie chłodzić i ogrzewać małe oraz średnie pomieszczenia. Dzięki minimalistycznej stylistyce stapiają się harmonijnie z wystrojem pomieszczenia, pracują cicho i są bardzo energooszczędne.

Jednostki ścienne

Urządzenie ścienne Diamond (MSZ-LN)

Ścienne urządzenia Diamond stanowią połączenie elegancji i innowacji, oferując niezrównany komfort termiczny dzięki unikalnym funkcjom. Zaawansowane elementy, takie jak niezależne żaluzje powietrzne i czujnik 3D i-see, umożliwiają precyzyjną kontrolę warunków klimatycznych.

Dekoracyjne urządzenia ścienne Premium (MSZ-EF)

Dekoracyjne urządzenia ścienne Premium stanowią udane połączenie ambicji estetycznych z nowatorską techniką klimatyzacyjną. Dostępnych jest 6 wersji o mocy chłodniczej sięgającej 5,0 kW i mocy grzewczej sięgającej 5,8 kW, co pozwala na elastyczne dopasowanie do prawie każdej wielkości pomieszczenia.

Kompaktowe urządzenia ścienne Standard (MSZ-AY)

Urządzenie ścienne MSZ-AY dzięki swoim zaokrąglonym krawędziom oraz kompaktowym wymiarom obudowy, idealnie komponuje się z każdym wnętrzem. Charakteryzujące się niskim poziomem ciśnienia akustycznego, wynoszącym jedynie 18 dB(A), urządzenie zapewnia niezwykle cichą pracę.

Kompaktowe urządzenia ścienne Standard (MSZ-AP)

Urządzenie ścienne MSZ-AP łączy wszechstronność z inteligentnymi funkcjami. Dzięki kompaktowym wymiarom może być dyskretnie zainstalowane w każdym pomieszczeniu. Moc chłodzenia wynosząca 8,7 kW sprawia, że efektywnie działa zarówno w małych, jak i dużych przestrzeniach.

Jednostki przypodłogowe

MFZ-KT-2

Urządzenia przypodłogowe
(MFZ-KT)

Urządzenie przypodłogowe MFZ-KT sprawdza się zwłaszcza w sytuacjach wymagających częstego korzystania zarówno z trybu chłodzenia, jak i ogrzewania. Dzięki możliwości ustawienia nisko nad podłogą, podobnie jak grzejnik, zapewnia wygodne i efektywne korzystanie.

Urządzenia przypodłogowe do zabudowy (SFZ-M)

Urządzenia przypodłogowe SFZ-M, ze względu na ich brak obudowy, są łatwo dostosowywalne do praktycznie każdego wystroju wnętrza. Ich minimalistyczny design sprawia, że mogą zostać dyskretnie zintegrowane.

Jednostki kasetonowe

Jednostka kasetonowa 1-stronna (MLZ-KP / KY)

Dzięki swojej kompaktowej budowie i jednostronnemu montażowi, jednostka kasetonowa MLZ-KP/KY zapewnia efektywne chłodzenie lub ogrzewanie, doskonale współgrając z ograniczoną przestrzenią sufitu. To idealne rozwiązanie dla miejsc, gdzie optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni jest kluczowe.

Urządzenie kasetonowe 4-stronne (SLZ-M)

Urządzenia te do instalacji wymagają jedynie 245 mm przestrzeni montażowej w suficie podwieszanym. Sprawdzą się zatem wszędzie tam, gdzie niemożliwe jest zamontowanie urządzeń o większych gabarytach, umożliwiając elastyczną integrację nawet w ograniczonych przestrzeniach. 

Jednostki kanałowe

Urządzenie kanałowe do zabudowy (SEZ-M)

Urządzenia kanałowe do zabudowy serii SEZ-M pracują bezgłośnie i niemal niezauważalnie. Montując je w suficie podwieszanym, można skierować uzdatnione powietrze przez maskownice i kanały do wnętrza pomieszczenia, zachowując przy tym pełną dyskrecję ich działania.

Jednostki Multi Split

Urządzenia zewnętrzne Multi Split

Urządzenia zewnętrzne Multi-Split serii MXZ/PUMY pozwalają realizować różnorodne rozwiązania w zakresie klimatyzacji i pomp ciepła. Nowoczesna technika inwerterowa zapewnia energooszczędną pracę i niskie koszty eksploatacji.