Mr. Slim

Mr. Slim

Biuro, restauracja, pomieszczenie techniczne lub sklep — dobry klimat w pomieszczeniu poprawia samopoczucie klientów
i pracowników. A tam, gdzie się chętniej przebywa, zazwyczaj także się więcej sprzedaje. Przyjemne otoczenie z wysoką jakością powietrza zapewniają energooszczędne i wydajne, a przy tym niezawodne urządzenia klimatyzacyjne serii Mr. Slim. Dysponują funkcjami chłodzenia oraz ogrzewania i można je w do wolny sposób zestawiać z centralami wentylacyjnymi Lossnay Mitsubishi Electric oraz innymi podzespołami systemu. Seria Mr. Slim jest na tyle zróżnicowana pod względem mocy i budowy urządzeń, że zawsze stwarza możliwość doboru optymalnego produktu do indywidualnych potrzeb i koncepcji urządzenia wnętrza. Więcej informacji na temat zastosowań, zalet i funkcji urządzeń Mr. Slim znajduje się na następnych stronach.

4-stronne urządzenia kasetonowe
(SLZ-M)

Jednostka kasetonowa SLZ-M została zoptymalizowana, aby zapewnić optymalny komfort termiczny nawet w pomieszczeniach o niskiej wysokości stropu.

4-stronne urządzenia kasetonowe
(PLA-ZM / PLA-M)

Jednostki kasetonowe PLA zostały zoptymalizowane, aby zapewnić optymalny komfort termiczny nawet w pomieszczeniach o niskiej wysokości stropu. Cztery wyloty powietrza zostały strategicznie rozmieszczone, umożliwiając równomierne i skierowane rozprowadzanie powietrza

Urządzenie podstropowe
(PCA-M)

Urządzenie podstropowe PCA-M / PCA-RP doskonale sprawdza się w pomieszczeniach technicznych i serwerowniach. Dzięki specjalnym konfiguracjom osiąga nawet 100% mocy chłodniczej w przypadku pomieszczeń technicznych.

Urządzenie ścienne
(PKA-M)

Wydajne klimatyzatory, łatwo integrujące się w wymagających środowiskach. Ze względu na wysoki poziom bezpieczeństwa i niskie zużycie energii są szczególnie odpowiednie dla zastosowań komercyjnych.

Jednostki stojące
(PSA-M)

Urządzenie PSA-M to wolnostojąca jednostka, której instalacja sprowadza się jedynie do ustawienia w pomieszczeniu i podłączenia do odpowiedniej jednostki zewnętrznej. Nie wymaga zaawansowanych prac instalacyjnych. Szczególnie dedykowane do zastosowań w pomieszczeniach technicznych i serwerowniach.

PEA_M200250LA_right

Urządzenia kanałowe
(PEAD-M / PEA-M)

Urządzenia kanałowe doskonale sprawdzają się w miejscach, gdzie konieczne jest efektywne doprowadzanie powietrza na duże odległości lub wymagane jest dyskretne ukrycie instalacji.

Standard Inverter

Kompaktowe jednostki wewnętrzne standardowych systemów inwerterowych z serii Mr. Slim, dostępne w wersjach 230 V, 50 Hz i 400 V, 50 Hz, dostarczają dokładnie tyle mocy, ile jest potrzebne. Dzięki nowym, mniejszym obudowom oraz zoptymalizowanej efektywności energetycznej w różnych sezonach, modele Standard Inverter oferują jeszcze szersze możliwości zastosowania.

Power Inverter R32

Zaawansowana technologia i nowy czynnik chłodniczy umożliwiają dłuższe instalacje niż w przypadku Power Inverter z R410A. To zapewnia wysoką niezawodność i efektywność energetyczną. Klimatyzatory Mr. Slim doskonale sprawdzają się w średnich pomieszczeniach obiektów użytkowo-technicznych.

Power Inverter

Urządzenia zewnętrzne Power Inverter ustanawiają nowe standardy efektywności energetycznej klimatyzatorów komercyjnych. Dzięki specjalnemu odbiornikowi Power Receiver i dwóm sterowanym osobno zaworom rozprężnym urządzenia pracują optymalnie niezależnie od warunków, osiągając klasę efektywności energetycznej A++ w trybie grzania i chłodzenia.