Chillers

Chillers

Rozwiązania dla obiektów komercyjnych i przemysłu

Naszą misją jest dostarczanie energooszczędnych rozwiązań grzewczych i klimatyzacyjnych, które podnoszą komfort wszystkich użytkowników, poprawiają rentowność budynku i nie przyczyniają się do wzrostu poziomu CO2.

Od kilku dziesięcioleci urządzenia marki Climaveneta są stosowane na rynku europejskim, jak i poza nim, w celu zapewnienia komfortowej klimatyzacji, chłodzenia i grzania dla różnego typu obiektów i aplikacji. Wysoka efektywność energetyczna i niskie koszty eksploatacji to cel, który zawsze przyświeca naszym konstruktorom. Dzięki produktom Mitsubishi Electric Group, marki Climaveneta, jesteśmy w stanie zaoferować różnorodną gamę precyzyjnych rozwiązań, dostosowanych do potrzeb klienta. 

Produkty Climaveneta spełniają wymagania wszystkich obowiązujących regulacji Unii Europejskiej, w tym także te związane z nowymi wytycznymi dyrektywy ErP na rok 2021, Nasze energooszczędne rozwiązania zapewniają maksymalną elastyczność i wydajność pracy.

Climaveneta - komfort, na którym możesz polegać

Mitsubishi Electric oferuje szeroką gamę technologii chłodzenia i grzania w oparciu o produkty marki Climaveneta. Ciesz się dostosowanymi i wysoce wyspecjalizowanymi rozwiązaniami dla różnych wymagań w zakresie utrzymania komfortu i parametrów pracy.

Aby uzyskać szczegółowe informacje o wszystkich produktach i obszarach ich zastosowań, odwiedź stronę: https://www.melcohit.com/

Do pobrania

me-climaveneta-produktuebersicht-komfortanwendungen-en

Przegląd produktów (EN)

Plik PDF do pobrania

me-climaveneta-produktuebersicht-prozesskuehlung-en

Przegląd produktów (EN)

Plik PDF do pobrania

Chłodzenie IT

Dzięki ponad 50-letniemu doświadczeniu, marka RC dostarcza rozwiązania chłodzenia dla centrów danych, telekomunikacji i aplikacji o znaczeniu krytycznym, wymagających precyzyjnej kontroli temperatury i wilgotności.

Produkty Mitsubishi Electric, marki RC, gwarantują najnowocześniejszą technologię chłodzenia i zaawansowane rozwiązania dla aplikacji IT, wysokowydajnych centrów danych i telekomunikacji. Wszystkie nasze rozwiązania zapewniają wymierne korzyści, takie jak ekonomiczna praca, wysoka niezawodność oraz szerokie możliwości komunikacji. Systemy chłodzenia RC są projektowane z naciskiem na zapewnienie jak najwyższej wydajności energetycznej.

RC - klimatyzacja precyzyjna

Produkty marki RC zapewniają wysokowydajne i elastyczne rozwiązania w zakresie chłodzenia zarówno dla małych, średnich, jak i dużych centrów danych. W standardzie dostępne są rozwiązania energooszczędne, takie jak urządzenia z funkcją swobodnego chłodzenia (Free Cooling), sprężarki na falowniku, systemy adiabatyczne czy odzysku ciepła. Gama akcesoriów standardowych oraz specjalnych uzupełnia asortyment, dostosowując się do indywidualnych wymagań projektu.

Aby uzyskać szczegółowe informacje o wszystkich produktach i obszarach ich zastosowań, odwiedź stronę: https://www.melcohit.com/

Do pobrania

me-rc-produktuebersicht-it-cooling-en

Przegląd produktów (EN)

Plik PDF do pobrania