Budynek publiczny

Budynek publiczny

Niezależnie od tego, czy to instytucje szkolnictwa wyższego, szpitale, budynki administracyjne czy muzea: Mitsubishi Electric dostarcza energooszczędne oraz innowacyjne rozwiązania w zakresie chłodzenia, ogrzewania, wentylacji, oczyszczania powietrza i innych, gwarantujących komfort elementów. Nasze systemy, inteligentnie połączone w sieć, charakteryzują się wysoką efektywnością energetyczną, cichą pracą, nowoczesnym wzornictwem oraz maksymalną elastycznością.

SYSTEMY KLIMATYZACJI DLA BUDYNKÓW PUBLICZNYCH

Mr. Slim

Niezależnie od tego, czy mówimy o biurze, restauracji, hali produkcyjnej czy sklepie, energooszczędne, wydajne i niezwykle trwałe klimatyzatory z serii Mr Slim tworzą komfortowe środowisko o wysokiej jakości powietrza. Posiadają funkcje chłodzenia i ogrzewania oraz mogą elastycznie współpracować z jednostkami wentylacyjnymi z serii Mitsubishi Electric Lossnay lub innymi elementami systemu. Dzięki szerokiemu zakresowi wydajności i możliwości łączenia różnych jednostek, systemy klimatyzacji Mr Slim są odpowiednie dla wszystkich potrzeb w pomieszczeniach średniej wielkości.

City Multi VRF

Od budynków biurowych po centra handlowe: dzięki systemom City Multi VRF można elastycznie i niezwykle energooszczędnie klimatyzować duże i złożone budynki. Zakres wydajności jednostek zewnętrznych jest równie szeroki, co różnorodność jednostek wewnętrznych. W zależności od serii, można jednocześnie ogrzewać jedno pomieszczenie, chłodzić inne, a także klimatyzować lub ogrzewać cały budynek. Ponadto, jednostki zewnętrzne VRF reprezentują krok w kierunku przyszłości, wykorzystując czynnik chłodniczy R32.

City Multi HVRF

Hybrydowa technologia VRF stanowi przyszłościowe rozwiązanie dla budynków, gdzie unika się konieczności przewodzenia czynnika chłodniczego wewnątrz pomieszczeń. Czynnik chłodniczy krąży jedynie między jednostką zewnętrzną, kontrolerem Hybrid BC, a jednostką Hydro-Unit, a jako źródło energii w samym budynku wykorzystywana jest wyłącznie woda. To inteligentne rozwiązanie, które znacząco ogranicza zużycie czynnika chłodniczego i doskonale dostosowuje się do przyszłych wymagań klimatyzacji, uwzględniając coraz bardziej restrykcyjne normy prawne.

POMPY CIEPŁA DLA BUDYNKÓW PUBLICZNYCH

Systemy pomp ciepła

Systemy pomp ciepła zostały zoptymalizowane z myślą o zastosowaniach, które wymagają znacznej mocy grzewczej, takich jak budynki wielorodzinne i komercyjne. Urządzenia te są w stanie osiągać wysokie temperatury zasilania bez konieczności użycia grzałek elektrycznych: nawet do 70°C, przy temperaturze zewnętrznej sięgającej -20°C. Dodatkową zaletą jest możliwość łączenia urządzeń w kaskady, co pozwala na płynną modulację wydajności systemu i osiąganie zróżnicowanych poziomów mocy grzewczej. 

Chillers

Produkty Mitsubishi Electric, marki RC, gwarantują najnowocześniejszą technologię chłodzenia i zaawansowane rozwiązania dla aplikacji IT, wysokowydajnych centrów danych i telekomunikacji. Wszystkie nasze rozwiązania zapewniają wymierne korzyści, takie jak ekonomiczna praca, wysoka niezawodność oraz szerokie możliwości komunikacji. Systemy chłodzenia RC są projektowane z naciskiem na zapewnienie jak najwyższej wydajności energetycznej.

REKUPERACJA

Rekuperatory Lossnay

Nasze urządzenia wentylacyjne oferują kontrolowaną wentylację z odzyskiem ciepła w domu, zapewniając szereg korzyści. Dzięki wbudowanym filtrom, możliwe jest efektywne usuwanie drobnego kurzu, alergenów, a nawet wirusów z powietrza, jednocześnie regulując wilgotność i zapobiegając rozwojowi pleśni, co chroni strukturę budynku. Systemy wentylacyjne są nie tylko wyjątkowo ciche w działaniu, ale także charakteryzują się wysoką efektywnością.

Sterowanie

Sterowniki

Sterownik to interfejs między użytkownikiem a urządzeniem. Można go nazwać wizytówką systemu klimatyzacji. W sposób zwięzły i atrakcyjny pokazuje, co potrafi instalacja klimatyzacyjna. Stanowi pierwszy krok do indywidualnego tworzenia komfortowych warunków. A w najlepszym przypadku otwiera zupełnie nowe możliwości zastosowania.

Który budynek chcesz klimatyzować?

BUDYNKI MIESZKALNE

MIESZKANIA, DOMY JEDNO- ORAZ WIELORODZINNE, DOMKI LETNISKOWE, APARTAMENTOWCE

NIERUCHOMOŚĆ KOMERCYJNA

HOTELE, BIURA, KANCELARIE, OBIEKTY USŁUGOWE, OBIEKTY REKREACYJNE

POKÓJ
INFORMATYCZNY / TECHNICZNY

mniejsze pomieszczenia techniczne i pomieszczenia z systemami informatycznymi

CENTRUM DANCYH

DUŻE CENTRA OBLICZENIOWE LUB SERWEROWNIE DO PRZETWARZANIA DANYCH

PRZEMYSŁ/PRODUKCJA

FABRYKI, HALE PRODUKCYJNE, MAGAZYNY PRZEMYSŁOWE, ZAKŁADY CHEMICZNE, CENTRA LOGISTYCZNE

BUDYNEK PUBLICZNY

URZĘDY ADMINISTRACJI PUBLICZNEJ, BUDYNKI EDUKACYJNE, PLACÓWKI OPIEKI ZDROWOTNEJ, OBIEKTY KULTURALNE