Centrum danych

Centrum danych

Nowoczesne serwerownie i centra danych cechują się rosnącą wymianą danych i zwiększoną mocą obliczeniową, co generuje wysoką gęstość mocy na niewielkiej przestrzeni. W rezultacie pojawia się znaczne obciążenie cieplne, wymagające skutecznych systemów klimatyzacyjnych. Przy projektowaniu tych systemów kładziemy nacisk na wysoką dostępność, skalowalność i efektywne rozwiązania klimatyzacyjne. Dzięki długoletniemu doświadczeniu w inteligentnym wykorzystaniu nowoczesnych technologii chłodzenia IT, zawsze znajdujemy skuteczne rozwiązania, nawet dla najbardziej złożonych projektów.

Rozwiązania systemowe do chłodzenia pomieszczeń technicznych

MR. SLIM

Niezależnie od tego, czy mówimy o biurze, restauracji, hali produkcyjnej czy sklepie, energooszczędne, wydajne i niezwykle trwałe klimatyzatory z serii Mr. Slim tworzą komfortowe środowisko o wysokiej jakości powietrza. Posiadają funkcje chłodzenia i ogrzewania oraz mogą elastycznie współpracować z jednostkami wentylacyjnymi z serii Mitsubishi Electric Lossnay lub innymi elementami systemu. Dzięki szerokiemu zakresowi wydajności i możliwości łączenia różnych jednostek, systemy klimatyzacji Mr. Slim są odpowiednie dla wszystkich potrzeb w pomieszczeniach średniej wielkości.

IT COOLING

Nowoczesne pomieszczenia komputerowe i techniczne, serwerownie i centra obliczeniowe odznaczają się rosnącą intensywnością wymiany danych i mocą obliczeniową. Ograniczona podaż przestrzeni skutkuje równocześnie zwiększaniem się gęstości mocy. Przekłada się to na wysokie obciążenia cieplne w przeliczeniu na jednostkę powierzchni, które musi być odprowadzane za pomocą specjalnych systemów klimatyzacji.

Kryteriami decydującymi o wyborze urządzeń podczas planowania i projektowania takich pomieszczeń są przede wszystkim efektywność energetyczna, niezawodność i wysoka moc.

sterowanie

Sterownik to interfejs między użytkownikiem a urządzeniem. Można go nazwać wizytówką systemu klimatyzacji. W sposób zwięzły i atrakcyjny pokazuje, co potrafi instalacja klimatyzacyjna. Stanowi pierwszy krok do indywidualnego tworzenia komfortowych warunków. W najlepszym przypadku otwiera zupełnie nowe możliwości zastosowania.

Który budynek chcesz klimatyzować?

BUDYNKI MIESZKALNE

MIESZKANIA, DOMY JEDNO- ORAZ WIELORODZINNE, DOMKI LETNISKOWE, APARTAMENTOWCE

NIERUCHOMOŚĆ KOMERCYJNA

HOTELE, BIURA, KANCELARIE, OBIEKTY USŁUGOWE, OBIEKTY REKREACYJNE

POKÓJ
INFORMATYCZNY / TECHNICZNY

mniejsze pomieszczenia techniczne i pomieszczenia z systemami informatycznymi

CENTRUM DANCYH

DUŻE CENTRA OBLICZENIOWE LUB SERWEROWNIE DO PRZETWARZANIA DANYCH

PRZEMYSŁ/PRODUKCJA

FABRYKI, HALE PRODUKCYJNE, MAGAZYNY PRZEMYSŁOWE, ZAKŁADY CHEMICZNE, CENTRA LOGISTYCZNE

BUDYNEK PUBLICZNY

URZĘDY ADMINISTRACJI PUBLICZNEJ, BUDYNKI EDUKACYJNE, PLACÓWKI OPIEKI ZDROWOTNEJ, OBIEKTY KULTURALNE