Przemysł / produkcja

Przemysł / produkcja

Od magazynów i hal produkcyjnych po duże kompleksy przemysłowe, Mitsubishi Electric rozwija technologicznie zaawansowane produkty, by dostarczać klientom z różnych sektorów przemysłu efektywne, zrównoważone i niezawodne rozwiązania w dziedzinie chłodzenia, ogrzewania i podgrzewania ciepłej wody użytkowej.

W chłodnictwie przemysłowym kluczowe znaczenie mają efektywność energetyczna, niezawodność operacyjna i optymalne chłodzenie procesowe. Indywidualne systemy i obiegi chłodzenia odgrywają istotną rolę w zapewnieniu jakości i konkurencyjności.

SYSTEMY KLIMATYZACJI DLA BUDYNKÓW PRZEMYSŁOWYCH

Mr. Slim

Niezależnie od tego, czy mówimy o biurze, restauracji, hali produkcyjnej czy sklepie, energooszczędne, wydajne i niezwykle trwałe klimatyzatory z serii Mr Slim tworzą komfortowe środowisko o wysokiej jakości powietrza. Posiadają funkcje chłodzenia i ogrzewania oraz mogą elastycznie współpracować z jednostkami wentylacyjnymi z serii Mitsubishi Electric Lossnay lub innymi elementami systemu. Dzięki szerokiemu zakresowi wydajności i możliwości łączenia różnych jednostek, systemy klimatyzacji Mr Slim są odpowiednie dla wszystkich potrzeb w pomieszczeniach średniej wielkości.

City Multi VRF

Od budynków biurowych po centra handlowe: dzięki systemom City Multi VRF można elastycznie i niezwykle energooszczędnie klimatyzować duże i złożone budynki. Zakres wydajności jednostek zewnętrznych jest równie szeroki, co różnorodność jednostek wewnętrznych. W zależności od serii, można jednocześnie ogrzewać jedno pomieszczenie, chłodzić inne, a także klimatyzować lub ogrzewać cały budynek. Ponadto, jednostki zewnętrzne VRF reprezentują krok w kierunku przyszłości, wykorzystując czynnik chłodniczy R32.

City Multi HVRF

Hybrydowa technologia VRF stanowi przyszłościowe rozwiązanie dla budynków, gdzie unika się konieczności przewodzenia czynnika chłodniczego wewnątrz pomieszczeń. Czynnik chłodniczy krąży jedynie między jednostką zewnętrzną, kontrolerem Hybrid BC, a jednostką Hydro-Unit, a jako źródło energii w samym budynku wykorzystywana jest wyłącznie woda. To inteligentne rozwiązanie, które znacząco ogranicza zużycie czynnika chłodniczego i doskonale dostosowuje się do przyszłych wymagań klimatyzacji, uwzględniając coraz bardziej restrykcyjne normy prawne.

POMPY CIEPŁA DLA BUDYNKÓW PRZEMYSŁOWYCH

Chillers

Produkty Mitsubishi Electric, marki RC, gwarantują najnowocześniejszą technologię chłodzenia i zaawansowane rozwiązania dla aplikacji IT, wysokowydajnych centrów danych i telekomunikacji. Wszystkie nasze rozwiązania zapewniają wymierne korzyści, takie jak ekonomiczna praca, wysoka niezawodność oraz szerokie możliwości komunikacji. Systemy chłodzenia RC są projektowane z naciskiem na zapewnienie jak najwyższej wydajności energetycznej.

Sterowanie

Sterowniki

Sterownik to interfejs między użytkownikiem a urządzeniem. Można go nazwać wizytówką systemu klimatyzacji. W sposób zwięzły i atrakcyjny pokazuje, co potrafi instalacja klimatyzacyjna. Stanowi pierwszy krok do indywidualnego tworzenia komfortowych warunków. A w najlepszym przypadku otwiera zupełnie nowe możliwości zastosowania.

Który budynek chcesz klimatyzować?

BUDYNKI MIESZKALNE

MIESZKANIA, DOMY JEDNO- ORAZ WIELORODZINNE, DOMKI LETNISKOWE, APARTAMENTOWCE

NIERUCHOMOŚĆ KOMERCYJNA

HOTELE, BIURA, KANCELARIE, OBIEKTY USŁUGOWE, OBIEKTY REKREACYJNE

POKÓJ
INFORMATYCZNY / TECHNICZNY

mniejsze pomieszczenia techniczne i pomieszczenia z systemami informatycznymi

CENTRUM DANCYH

DUŻE CENTRA OBLICZENIOWE LUB SERWEROWNIE DO PRZETWARZANIA DANYCH

PRZEMYSŁ/PRODUKCJA

FABRYKI, HALE PRODUKCYJNE, MAGAZYNY PRZEMYSŁOWE, ZAKŁADY CHEMICZNE, CENTRA LOGISTYCZNE

BUDYNEK PUBLICZNY

URZĘDY ADMINISTRACJI PUBLICZNEJ, BUDYNKI EDUKACYJNE, PLACÓWKI OPIEKI ZDROWOTNEJ, OBIEKTY KULTURALNE