Pokój informatyczny / techniczny

Pokój informatyczny / techniczny

Pomieszczenia techniczne zazwyczaj nie wymagają systemów klimatyzacji o tak dużej wydajności, jak w przypadku dużych centrów danych. Niemniej jednak, nawet w mniejszych pomieszczeniach IT, konieczne jest efektywne odprowadzanie obciążeń cieplnych. Dodatkowe wymagania mogą dotyczyć dostarczania świeżego powietrza lub kontrolowania poziomu wilgotności.

Rozwiązania systemowe do chłodzenia pomieszczeń technicznych

MR. SLIM

Niezależnie od tego, czy mówimy o biurze, restauracji, hali produkcyjnej czy sklepie, energooszczędne, wydajne i niezwykle trwałe klimatyzatory z serii Mr. Slim tworzą komfortowe środowisko o wysokiej jakości powietrza. Posiadają funkcje chłodzenia i ogrzewania oraz mogą elastycznie współpracować z jednostkami wentylacyjnymi z serii Mitsubishi Electric Lossnay lub innymi elementami systemu. Dzięki szerokiemu zakresowi wydajności i możliwości łączenia różnych jednostek, systemy klimatyzacji Mr. Slim są odpowiednie dla wszystkich potrzeb w pomieszczeniach średniej wielkości.

IT COOLING

Nowoczesne pomieszczenia komputerowe i techniczne, serwerownie i centra obliczeniowe odznaczają się rosnącą intensywnością wymiany danych i mocą obliczeniową. Ograniczona podaż przestrzeni skutkuje równocześnie zwiększaniem się gęstości mocy. Przekłada się to na wysokie obciążenia cieplne w przeliczeniu na jednostkę powierzchni, które musi być odprowadzane za pomocą specjalnych systemów klimatyzacji.

Kryteriami decydującymi o wyborze urządzeń podczas planowania i projektowania takich pomieszczeń są przede wszystkim efektywność energetyczna, niezawodność i wysoka moc.

sterowanie

Sterownik to interfejs między użytkownikiem a urządzeniem. Można go nazwać wizytówką systemu klimatyzacji. W sposób zwięzły i atrakcyjny pokazuje, co potrafi instalacja klimatyzacyjna. Stanowi pierwszy krok do indywidualnego tworzenia komfortowych warunków. W najlepszym przypadku otwiera zupełnie nowe możliwości zastosowania.

Który budynek chcesz klimatyzować?

BUDYNKI MIESZKALNE

MIESZKANIA, DOMY JEDNO- ORAZ WIELORODZINNE, DOMKI LETNISKOWE, APARTAMENTOWCE

NIERUCHOMOŚĆ KOMERCYJNA

HOTELE, BIURA, KANCELARIE, OBIEKTY USŁUGOWE, OBIEKTY REKREACYJNE

POKÓJ
INFORMATYCZNY / TECHNICZNY

mniejsze pomieszczenia techniczne i pomieszczenia z systemami informatycznymi

CENTRUM DANCYH

DUŻE CENTRA OBLICZENIOWE LUB SERWEROWNIE DO PRZETWARZANIA DANYCH

PRZEMYSŁ/PRODUKCJA

FABRYKI, HALE PRODUKCYJNE, MAGAZYNY PRZEMYSŁOWE, ZAKŁADY CHEMICZNE, CENTRA LOGISTYCZNE

BUDYNEK PUBLICZNY

URZĘDY ADMINISTRACJI PUBLICZNEJ, BUDYNKI EDUKACYJNE, PLACÓWKI OPIEKI ZDROWOTNEJ, OBIEKTY KULTURALNE